czwartek, 4 sierpnia 2011

Notka informacyjna

Witam wszystkich którzy pofatygowali się i chcieli zobaczyć co ja znowu za głupoty wypisuje;) Ano właśnie nic. Nie będzie dziś recenzji. Czemu? Sama nie wiem, jakoś ostatnio nie mam głowy do bloga i nie sprawia mi to takiej radości. Czuję się trochę zobowiązana wyjaśnić Wam czemu się obijam podczas gdy inni dodają dużo twórczych opini. Są wakacje owszem, lecz niestety nie mam za dużo wolnego czasu i nawet mniej czytam(najczęściej w środkach komunikacji miejskiej). Te nieliczne wolne chwile od obowiązków i załatwianiu setek spraw wolę poświęcić chłopakowi i letniej beztrosce:D Tak więc informuję, że robię sobię wolne:D

Co do Waszych blogów to będę dalej je odwiedzać:) Naprawdę niektóre są tak wspaniale że aż zgrzytam zębami z zazdrości;) Przede wszystkim chciałabym podziękować trzem wspaniałym blogerkom : Tirindeth, Cassin i Upiornemu Groszkowi za coraz to wspanialsze recenzje - dzięki Wam odkryłam wiele fantastycznych książek.

Na koniec chciałabym poinformować o dwóch pozycjach w których się ostatnio zakochałam:) "Mroczne szaleństwo" Karen Marie Moning i "Mumia" Anny Rice. Każda jest oszałamiająca na swój sposób i bardzo, bardzo polecam lekturę obu dwóch tytułów:) "Mumia" jest to książka która na zawsze pozostanie dla mnie ważna(uwielbiam jakiekolwiek wzmianki o starożytnym Egipcie), co więcej dzięki niej postanowiłam zapoznać się z całą resztą twórczości pani Rice.
Pozdrawiam Was gorąco i życzę błogiego odpoczynku oraz wakacyjnego szaleństwa (jak kto woli:D).

3 komentarze:

 1. Ej, ej, co to za opitalanie się? :P Mój mózg też krzyczy "dość!" za każdym razem kiedy zmuszam go do jakiegokolwiek wysiłku umysłowego, ale trzeba kontrolować własne organy. Szare komórki w ruch i proszę mi tu jakąś ładną recenzję napisać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdemu się wakacje należą, ale będziemy tęsknić za Twoimi reckami :) Dobrze Cię rozumiem bo sama ostatnio nie mam głowy do czytania i do pisania (nie z powodu obowiązków. po prostu się rozleniwiłam).
  Wakacje są nawet trochę męczące. Człowiek nie ma motywacji, lubi się leniwić i nie zabiera się za nic konkretnego. Z kolei w roku szkolnym brakuje czasu, głowa boli od natłoku informacji i jets wiele obowiązków. Dwie skrajności :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś w tym jest, że nic tak nie męczy, jak odpoczynek. Ale chwila przerwy od wszystkiego czasami jest potrzebna - tylko nie zapomnij wrócić, bo dzięki Tobie mam już parę książek więcej na liście do przeczytania :)
  Ale co do Anne Rice mam raczej mieszane uczucia - Wywiad z wampirem mnie zachwycił, jednak Wampir Lestat i Królowa Potępionych już nie. I od tamtej pory nie czytałam nic więcej.

  OdpowiedzUsuń